CS-GO HİLE

Merhaba Arkadaşlar bu yazımda size https://ezglobalyazilim.com/ firmasının cs-go hilesinin nasıl aktif hale geliğini anlatacağım.

Ezglobal ile hehangi bir bağlantım yok sadece buradan hile satın almıştım denemek amaçlı sizler için hile kurulumunu hilenin artı(+) , eksiklerinden (-) ve sitenin destek ile ilgili durumlarında bahsedeceğim.

Öncelikle siteye üye olduktan sonra kaç günlük paket istiyorsak o paketi alıyoruz ve aldıktan sonra karşımıza yazılımı indir kısmı çıkıyor ve exe klasörünü masaüstü ne kaydediyoruz.

Exe hile dosyasını indirdikten sonra önce CS-Go oyununu açıyoruz.

Oyun açıldıktan sonra oyunu hile dosyasını çalıştırıyoruz. Karşınıza görselde ki gibi siyah ekran çıkıyıor.

Ekran açıldık dan sonra Enter tuşunu 2 defa basıyoruz.Bastıktan sonra karşımızı giriş ekranı gelecektir.

Giriş ekranına sisteme üye olduğunuz kullanıcı e-posta ve şifresi ile giriş yapıyorsunuz. Giriş yaptıktan sonra ekranınıza hilenizi kaç günlük felan aldıysanız onlarla ilgili bir ekran geliyor.

Açılan ekranda başlat tuşuna basıyoruz ve karşımıza Null-Base Koruması aktifleştiril di ekranı onayı çıkıyor. Daha sonra oyuna geri dönüyoruz ve oyun açılınca ekran da Null-Base PROTECT basarıyla işlendi yazısını çıkıyor ve tamam a basıyoruz.

Daha sonra ise Insert (ıns tuşu) tuşuna basıyoruz. Karşımıza hile ayar kısımları geliyor.

Çıkan ekranda oyunda olmasını istediğimiz hile ayarlarını yapıyoruz ve en üst kısım da bulunan aktifleştir düğmesine basıyoruz. Bastıktan sonra sol alt tarafta Ayar Kaydedici kısmı var oradan da yaptığımız ayarı kaydedeceğiz.

Ayar kaydedici kısmında nasıl bir ayar yaptıysak onla ilgili oluştur kısmına tıklayara istediğimiz bir hile ismi veiyoruz. Mesela sadece aim hilesini kullanmak istiyorsanız oyunda aim hilesini aktif hale getirdikten sonra oluştur kısmının üzerinde yer alan bende hile1 yazıyor 🙂 ora Aim hilesi diyerek isim verebilirsiniz veya wall hack ayarı yaptıysanız onun isimini verebilirsiniz.Hile ye vereceğimiz ismi yazdıktan sonra önce Yükle daha sonra da Kaydet butonuna basarak hileleriniz kaydede bilirsiniz. Ayarlarınız kaydettikten sonra tekrar ıns tuşuna basarak ekranı kapatabilirsiniz. Bu şekilde hile ayarları yapılmış oldu.

Peki hileyi nasıl oyun içerinde kullanacaksınız ;

Arkadaşlar ayarları yaptıktan sonra CS-Go kapatıp geri açmanız gerekmektedir yoksa maça girdiğiniz de oyundan geri atılma ihtimalinizçok yüksektir.

CS-Go yu tekrar açtıktan sonra hangi maç türünü girmek istiyorsanız o maça giriyorsunuz ve oyunu alta alıyorsunuz ve hile yazılım dosyasını çalıştırıyorsunuz.

Yine karşımıza siyah bir ekran gelecek yukarıda anlatığım olayı uygulayacaksınız. Siyah Ekran açılınca 2 defa Enter tuşuna basıyoruz ve kullanıcı giriş kısmına giriyoruz ve başlat a basıyoruz daha sonra geri oyuna dönüyoruz ve INS tuşuna basıyoruz. Daha sonra Ayar Kaydedici kısmında daha önce ayarladığımız hileyi seçiyor ve yükle – kaydet butonlarına basarak hilemizi aktif hale getiriyoruz.

Not: Ben oyun da maça girmeden hile açmayı denedim öyle yaparsak direk oyundan atıyor.

! Yani ben aldım bu hile çalışıyor ama hileyi aldığım yer ile herhangi bir iletişim kuramadım geri dönüş almadım. Yazılımın nasıl kullanılacağı hakkında tam doğru bir bilgi vermiyor.

Bir cevap yazın